"НОВОСТИ" НА ЛИЦУ МЕСТА СА САЊОМ ВУЧИЋ: На снимању спотова проговорила о новим песмама и плановима (ФОТО)

НАКОН успеха који годинама остварује у каријери, музичка звезда Сања Вучић не мирује већ пуним гасом припрема нове пројекте у које је уложила целу себе.

НОВОСТИ НА ЛИЦУ МЕСТА СА САЊОМ ВУЧИЋ: На снимању спотова проговорила о новим песмама и плановима (ФОТО)

Фото: Новости

Сања је на сету угостила екупу "Новости", а ми смо имали прилике да видимо каква је атмосфера иза кулиса.

Фото: Новости

Реч је о три нове песме које ће испратити два спота и један визуал, у којима ћемо имати прилике да видимо потпуно нову Сању, али и део оне старе веселе јединствене коју сви обожавају.

Иако на одмор није отпутовала четири године, једна од наших најпопуларнијих певачица и овог пута се лишила уживања на егзотичним дестинацијама зарад посла.

- Вредно радим, снимам спотове, а онда и једна визуал. Ова недеља је заиста радна. Морам да кажем да ми снимање спотова најтеже пада. Увек морам да бринем да ли сам увукла стомак, да ли сам се исправила и слично. То ми је стварно тешко, поготово када снимамо данима заредом. Више волим рад у студију на песмама, ово мени пада најтеже. Задовољна сам новим песмама, мало су другачије, полажем наде у њих - рекла је Сања за "Вечерње новости", која између осталог наступа више него икада.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

РАЗМИШЉАЛИ СМО О УСВАЈАЊУ ДЕТЕТА, ПОКУШАЛИ МНОГО ПУТА Болна исповест Јашара о борби за потомство - Ишли смо свуда, нажалост, није ишло