ПОВРАТАК ПОСЛЕ МНОГО ГОДИНА: Ана Бекута свој рођендан прославиће са фановима (ФОТО)

Душан Цакић

06. 06. 2025. у 20:30

НАЦИОНАЛНА естрадно-музичка уметница Србије Ана Бекута, чија каријера траје више од четири деценије, ужелела се дружења са београдском публиком, па је заказала велики солистички концерт и то на свој 66. рођендан, 6. септембра ове године у Сава центру, под слоганом „40 година са вама – На то се поносим“.

ПОВРАТАК ПОСЛЕ МНОГО ГОДИНА: Ана Бекута свој рођендан прославиће са фановима (ФОТО)

Фото: Миша Обрадовић

Али, уколико публика буде пожелела да чује како Ана пева хитове „Бекрија“, „Заволех те“, „Све сам стекла сама“, „Златиборске зоре“, „Ја нисам рођена да живим сама“, „Имам један живот“ или „Опет имам разлога да живим“, она ће закатати и нове наступе.

- Радујем се концерту и дружењу са публиком у дворани која носи традицију. Припреме су полако али сигурно већ почеле, а оно што обећавам публици то је сигурно врхунско музичко вече. Биће лепо, оно што могу да кажем, биће мало другачије од онога што је било на последњем концерту који је био 2018. године, у Плавој дворани, али и знам да ће се то публици допасти и да ће уживати – каже Ана за „Вечерње новости“ и додаје:

Фото: Дејан Милићевић

- Четири деценије на сцени је иза мене. Било је успона и падова, што је нормално за сваког човека који се бави било којим послом, па и овим. Верујем да се публика зажелела, а  како смо и назвали концерт, заиста се поносим на сваки сегмент моје каријере, јер сам радила искрено, чисто и поштено. Време је било да се традиција концерата настави, тамо где смо стали 2018. године. Славићемо љубав, музику и то баш на мој рођенадан, јер је љубав са публиком обострана – заљкучила је музичка звезда.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...