ТИ СИ МЕ ЛАКО ПРОДАЛА: Завела га атрактивна плавуша, па уследио крах - ова прича многе је расплакала
ПЕВАЧ Славен Ђукановић објавио је након дужег времена нову песму која носи назив „Прође година“.
Фото Приватна архива
Емотивна балада чији текст гађа право у срца песма је која ће разнежити многе, а певач је за ову нумеру снимио и спот.
Спот је сниман на неколико локација у Београду и Сремским Карловцима, а док се у споту појављује као модел атрактивна плавуша.
Текст и музику за ову нумеру написао је Ненад Милевски, док је аранжан урадио хармоникаш, аранжер и продуцент Енџи Маврић.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)
РУСИЈА је током ноћи 6. јула покренула таласе ракета и дронова ка Кијеву и околном региону, при чему је погинуло најмање 10 људи, а најмање 56 је повређено, само неколико сати након што је председник Володимир Зеленски упозорио на још један велики напад на престоницу.
06. 07. 2026. у 07:49
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)