ОВО ЈЕ АДРЕНАЛИНСКА ИЊЕКЦИЈА: Певач месецима ћутао, па решио да све обелодани - "Недостајло ми то лудило"

Душан Цакић

24. 05. 2025. у 16:10

ПЕВАЧ Ади Шоше обрадовао је своју публику са две нове песме под називима "Невријеме" и "Бивша".

ОВО ЈЕ АДРЕНАЛИНСКА ИЊЕКЦИЈА: Певач месецима ћутао, па решио да све обелодани - Недостајло ми то лудило

Фото: AL MUSIC

- Направили смо једну солидну паузу од претходних издања, и колико год је та пауза пријала, нове песме делују као адреналинска инјекција, како за публику, тако и за мене. Оне носе посебну врсту узбуђења, и мало ми је недостајало то лудило. Овај пут долазимо са два пројекта истовремено и једва чекам да чујем реакције публике - рекао Ади за "Вечерње новости" и додао да га овог лета очекује велики број концерата.

Фото: AL MUSIC

Аутор обе песме је његов дугогодишњи сарадник и продуцент Амил Лојо, а спотове за ове нумере режирали су Адмир Швракић и Ведад Јашаревић.

Ади ће сa "AL music" бендом током лета одржати бројне концерте широм региона, а за крај године, 8. децембра, заказан је и велики концерт у Сава центру у Београду.

- Прошле године смо имали два концерта у МТС дворани и био сам заиста пријатно изненађен фантастичном атмосфером. Једва чекам ново дружење са Београдом - поручио нам је Ади и позвао публику да му се придружи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте! Генерал упутио алармантно упозорење

"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење

РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.

16. 12. 2025. у 11:42

Коментари (0)

ВЛАДИМИР ПУТИН ЈЕ ОДУШЕВЉЕН! Руски председник се ванредно огласио: Снажан и одлучан карактер!