ПРЕПОЗНАЈЕТЕ ЛИ ДЕВОЈЧИЦУ: Данас важи за једну од најлепших певачица (ФОТО)
ШЕЈЛА Зонић данас је једна од најпопуларнијих на естрадној сцени, а многи је посебно цене зато што је посвећена послу и породици.
Фото: Приватна архива
Од првог појављивања на великој сцени, Шејла Зонић оставила је упечатљив утисак у „Звездама Гранда„, као девојка са апсолутним слухом која готово перфектно изводи све музичке жанрове.
Ова талентована певачица тврди да је почела да пева када је научила да говори, а са само шест година имала је први контакт са клавиром на коме је сама одсвирала мелодију из једне серије.
Фото: Приватна архива
На слици се види да је лепа Шејла одувек имала плаву косу, и да се већ тада могло наслутити да ће израсти у праву лепотицу.
Са 11 година је имала први јавни наступ у Санском Мосту након чега је почела да наступа, а пред крај основне школе она је радила наступ у свом граду за Нову годину када је зарадила и први новац, али признаје да јој није било лако што је она морала да ради док су се њени другари проводили.
Шејла Зонић победила је прошле сезоне у музичком такмичењу „Звезде Гранда“.
Препоручујемо
"УНАПРЕД ЈОЈ ГОВОРИМ" Цеца се јавно обратила Драгани Мирковић (ФОТО)
20. 05. 2025. у 16:03
ГЛАСАЋУ ЗА ЊЕГА МЕЂУ ПРВИМА: Шејла Зонић подржала Принца пред Евровизију
15. 05. 2025. у 13:45
ДРАМА УСРЕД СНИМАЊА ЕМИСИЈЕ: Сањин син пао и повредио главу - потрес мозга
13. 05. 2025. у 10:30
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)