СА НАМА ЈЕ УВЕК ЛУДИЛО: Музичке звезде деведесетих на једном месту (ФОТО)

ВЕЧЕРАС су се у Београду окупили певачи који су обележили једну музичку еру.

СА НАМА ЈЕ УВЕК ЛУДИЛО: Музичке звезде деведесетих на једном месту (ФОТО)

ФОТО: Новости

Па смо тим поводом звезде деведесетих спремајући се свој концерт усликали власнике хитова који се слушају и дан данас.

На једном месту затекли смо Зорану Павић, Ивана Гавриловића, Дачу Дак, Елу Би, Лину и Хусу Бит Стрит.

Певачи нису крили своје одушевљење што су се окупили после толико година, као што ће београдску публику подсетити на песме које су обележиле једну музичку еру.

Неко се мало променио, а неко не, али једно је сигурно да њихов дух, остало исти као и када су почињали, али када су били на врхунцу својих музичких каријера.

- Са нама је увек лудило - поручили су Дача, Иван, Зорана, Ела, Хуса и Лина за "Вечерње новости".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: Поповић нас је натерао...