ПРЕТВОРИ МЕ У КАМЕН: Шако Полумента емотивним музичким обраћањем разнежио публику (ФОТО/ВИДЕО)
ФОЛК звезда Шако Полумента обрадовао је фанове још једном новом песмом, симболичног назива "Камен".
Фото: Мирнес Ожеговић
Као за претходну нумеру "Не дај да срце пати", тако и за ову, за анранжман је био задужен Суад Јукић Шуле, док музику и текст, сада потписује Милан Милетић.
Фото: Мирнес Ожеговић
У песми сам описао досадашњи живот, који ме је суочавао са разним искушењима и догађајима. Ипак, једино су мудрост, воља, снага и здрав живот оно чиме сам успео да их превазиђем. То се може осетити у свакој речи и мелодији нумере – истакао је Шако за „Вечерње новости" и додао:
- Хвала свим мојим сарадницима, Милану Милетићу и Суаду Јукићу Шулу, на свој подршци, труду, толеранцији, обостраној мотивацији и раду који је резултирао овим музичким делом, правим украсом једне посвећене продукције, преданог рада и изузетне атмосфере.
Фото: Мирнес Ожеговић
У наставку испод, погледајте и послушајте Шакову нову песму и спот "Камен":
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)