40 ГРАДОВА ЗА 40 ГОДИНА КАРИЈЕРЕ: "Црвена јабука" у оквиру велике европске турнеје и у Београду (ФОТО)
НИЈЕ случајно, баш као у њиховој песми "Некако с прољећа", група "Црвена јабука" најављује свој београдски концерт 13. новембра у Сава центру.
Фото: Браво
Један од најпопуларнијих бендова са ових простора слави 40 година каријере и то великом европском турнејом која је почела концертима у Осијеку, Минхену.
Фото: Браво
Наставља се концертима у Гетеборгу, Штокхолму, Малмеу, Задру, Вараждину, Љубљани, Паризу, Сарајеву, Скопљу, Загребу...
Фото: Браво
Легендарни поп-рок састав предвођен Драженом Жерићем – Жером (свим генерацијама препознатљивим вокалом), публици ће се представити, како најављују, у електрик рокенрол маниру и одсвирати све до једног познате хитове из каријере дуге четири деценије, међу којима су „Туго несрећо“; „Волио бих да си ту“, „Некако с прољећа“, „Има нешто од срца до срца“, „Туга ти и ја“, „Бјежи кишо с прозора“; „Дирлија“ и много других из опуса богатог са преко 200 песама.
Препоручујемо
"СРПСКА СЕ ТРУБА С КОСОВА ЧУЈЕ" ЗА ПОБЕДНИКА МАТЕЈУ: Оборен рекорд на Газиводама - Стотине младића и девојака пливало за Часни крст (ВИДЕО)
ПЛИВАЊЕ за Часни крст одржано је традиционално на језеру Газиводе. Овогодишњи победник је Матеја Касаловић.
19. 01. 2026. у 13:55
КАЛИНКА ЈЕ ИМАЛА 14 ГОДИНА КАД ЈЕ БРУТАЛНО УБИЈЕНА: Отац 30 година истраживао злочин, сви га сматрали лудим - права истина је шокирала свет!
АНДРЕ Бамберски је пензионер, а три деценије живота је посветио разоткривању смрти своје ћерке.
19. 01. 2026. у 13:58
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)