КАРЛЕУША О ВЕЛИКОЈ ТРАГЕДИЈИ: Моје срце је уз вас, саосећам у вашем болу

ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша огласила се поводом страшне трагедије у Кочанима која је Македонију потресла у ноћи између 15. и 16. марта.

КАРЛЕУША О ВЕЛИКОЈ ТРАГЕДИЈИ: Моје срце је уз вас, саосећам у вашем болу

Фото: Инстаграм

У пожару који је избио у дискотеци "Пулс" у Кочанима, најмање 59 младих људи је изгубило живот, а преко стотину је повређено.

Ова стравична трагедија потресла је цео регион, а многи певачи из Србије који често наступају у Македонији изразили су саучешће и солидарност са грађанима ове земље. Међу њима је и Јелена Карлеуша.

- Ужасна трагедија задесила је нашу браћу у Македонији. Нема речи утехе за бол родитеља који су ноћас изгубили своју децу. Македонија сада мора да буде јака. Најдубље и најискреније саучешће нашој браћи Македонцима. Моје срце је уз вас, саосећам у вашем болу. Србија је уз вас - написала је певачица, уз пост који је пратио и симболички приказ македонске заставе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НА ПРАГУ НОВА ОДЛУКА О ПОВЛАЧЕЊУ ПРИЗНАЊА ТЗВ. КОСОВА: Одлука о признању лажне државе донета је противно вољи већине грађана

НА ПРАГУ НОВА ОДЛУКА О ПОВЛАЧЕЊУ ПРИЗНАЊА ТЗВ. КОСОВА: "Одлука о признању лажне државе донета је противно вољи већине грађана"

Општински одбор Демократске народне партије у Никшићу најавио да ће упутити званичну иницијативу за доношење декларације о стављању ван снаге одлуке о признању самопроглашене државе Косово.

27. 07. 2026. у 15:35

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда

НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.

24. 07. 2026. у 16:00

Коментари (0)

ЧУДО У ВЕНЕЦУЕЛИ: Пас Бејли преживео 29 дана под рушевинама након разорног земљотреса