ОВЕ ХИТОВЕ ЈЕ НАПИСАО САША ПОПОВИЋ: Многи певачи због ових стихова постали велике звезде

ОСНИВАЧ "Гранд" продукције и креативни директор Саша Поповић изгубио је битку са дугом и тешко болешћу, те се поред породице и пријатеља, цела естрада вечерас опрашта од њега.

ОВЕ ХИТОВЕ ЈЕ НАПИСАО САША ПОПОВИЋ: Многи певачи због ових стихова постали велике звезде

Фото: АТА имагес

Поповић није био само оснивач једне од најуспешнијих продукција, већ и кључна фигура у креирању новог правца у музици са бендом Слатки грех и Лепом Бреном. Његов талент за стварање хитова оставио је неизбрисив траг у српској музици.

Неђу бројним хитовима које је створио, Поповић је аутор песама које су обележиле каријере многих певача.

"Бројаница" Ане Бекуте, "Учинило време своје" Злате Петровић, "Еј Шеки, Шеки" и "Нежна жена" Лепе Брене, само су неки од њих. Такође, створио је и песме за свој репертоар, попут "Медени колачи" и "Гиљам даде".

Саша Поповић је, поред свега, био и аутор новогодишњих песама које су постале традиционални део дочека Нове године на телевизији на којој је емитова свој програм.

Саша Поповић ће бити упамћен као један од стубова домаће музичке индустрије, чији ће рад живети кроз песме које су волели и певушили многи. Његов одлазак представља крај једне ере, али његово наслеђе ће наставити да инспирише и забавља будуће генерације.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?