ХУСА ДОБИО НАГРАДУ У ЧИКАГУ: То што је приредио ће се памтити (ФОТО)
ХУСЕИН Алијевић Хуса одушевио је целу Србију, регион, али и дијаспору као Џеј Рамадановски у филму "Недеља", а потврда његовог глумачког талента је и награда за најбољег глумца на скорашњем 11. Фестивалу српског филма у Чикагу.
Фото: Бојан Стевановић
Наравно, Хуса не запоставља ни музику, па је тако наступио на недавном концерту посвећеном деведесетим годинама у Подгорици, а поред својих песама, отпевао је и Џејеву "Недељу", изазваши море емоција у публици.
- Дивна публика, прелепо је било певати све те песме које не губе сјај већ три деценије. Посебан осећај је био на "Недељи", баш као и свуда где је изводим сада, након филма и серије. Осећа се нека посебна енергија коју не могу да опишем. Драго ми је што је публика научила и речи песме "Црна коса" и што је осетила емоцију коју сам желео да им пренесем. Радујем се новим концертима и једва чекам да се дружим поново са сјајном публиком у Црној Гори. Ових дана припремам и нове песме које ћемо чути на пролеће, а до тада слушајте "Црну косу" - истакао је Хуса за "Вечерње новости", који је нумеру објавио у децембру прошле године, одушевивши своју бројну публику.
Поменута песма настала је на снимању филма "Недеља", а објављена је у продукцији Александра Софронијевића. Осим за музику и текст чији је аутор, Хуса је много похвала побрао и за носталгични спот са боемском атмосфером.
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)