УШЛА САМ КОД МУЖА У СОБУ И ПИТАЛА КО ЈЕ ТО: Марија Микић открила све о "кретену" и да је за то супруг Јован крив
МАРИЈА МИКИЋ одлучила је да публици за Дан заљубљених поклони снажну баладу.
Фото: АТА имагес
Судећи по реакцијама и коментарима, песма никог није оставила равнодушним. Музику и текст потписује маестрални Бане Опачић. „Кретен“ је песма која носи посебну поруку и значење. Кроз стихове, Марија се не боји да изрази емоције и пренесе на публику осећања.
Foto: Printskrin Instagram/ wwwmarijamikiccom
Највећа подршка певачици током целодневних снимања био је њен супруг Јован Пантић, а како то често истиче, не би могла без његове бескрајне љубави и подршке. Занимљива чињеница је та да је ова песма пронашла пут до Марије управо преко Јована који ју је сасвим случајно чуо.
- Јоца је слушао у другој соби на Банетовом профилу, пошто Бане има обичај да окачи своје песме када их направи. Ја сам дошла из друге собе јер ме је привукла мелодија и питала: "Шта је то, ко је то?" Када ми је Јован објаснио, позвала сам Банета у 12 сати увече и питала га да ли може то да буде моја песма. И тако се десио "Кретен" - истакла је Марија за "Вечерње новости".
Препоручујемо
ЗОРА ЈЕ СВАНУЛА: Неди Украден у Осијеку поред публике и породица пружила подршку (ФОТО)
16. 02. 2025. у 19:55
ОД БЕОГРАДА ДО МОРА ЗА САМО ЧЕТИРИ САТА: Овако ће изгледати нови ауто-пут до Црне Горе (ВИДЕО)
САОБРАЋАЈНИЦА је пројектована са по две траке и једном зауставном траком у сваком смеру, уз предвиђену брзину од 100 до 120 километара на час.
10. 02. 2026. у 09:21
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)