НИЈЕ ПОБЕГЛА НА ВРЕМЕ: Џенифер Гарнер изгубила пријатељицу у пожару у Калифорнији

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

11. 01. 2025. у 20:59

АМЕРИЧКА глумица Џенифер Гарнер изјавила је да је једна њена пријатељица погинула у пожарима у Лос Анђелесу.

НИЈЕ ПОБЕГЛА НА ВРЕМЕ: Џенифер Гарнер изгубила пријатељицу у пожару у Калифорнији

Foto: Profimedia

-Превише је грозно да бих о томе причала... Не осећам да треба да причам о њој, али да, изгубила сам пријатељицу која није изашла на време, рекла је Гарнер за НБЦ.

Она је напоменула је да може да "напише листу од 100 пријатеља који су изгубили своје домове", због чега се, како каже, "осећа лоше" јер је њена резиденција до сада нетакнута пожаром.

-Осећам се скоро кривом док шетам својом кућом...Шта могу да урадим? Како да помогнем? Шта могу да понудим? Шта могу да понудим са овим рукама и овим зидовима и сигурношћу коју имам? Срце ми крвари због мојих пријатеља. Мислим, могу да се сетим 100 породица и 5.000 изгубљених домова, додала је глумица.

Фото Танјуг/АП/Jordan Strauss

Гарнер која је живела 25 година у насељу Пасифик Палисејдс у Лос Анђелесу рекла је да се са Хозеом Андресом, шефом "World Central Kitchen", која је помогла у дистрибуцији оброка током трагедија широм света, ангажовала у пружању помоћи угроженима "сат времена након што је пожар почео".

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ПРЕКО НОЋИ ЈЕ НЕСТАЛО Боби пропао бизнис