БУЈИЦА ЕМОЦИЈА У НОВОМ САДУ: Цеца Ражнатовић започела и други спектакл (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈВЕЋА балканска естрадно-музичка фолк звезда Светлана Цеца Ражнатовић започела је и други спектакуларни концерт у Новом Саду, у великој дворани "Спенс".
ФОТО: Новости
Светлана се на сцени друге вечери појавила у белом светлуцом оделу, који је чинио сако и панталоне, а дугу косу је везала у реп.
Концерт је отворила евергрином "Београд", а као и синоћ - прве вечери, тако и вечерас - друге вечери, емотивним говором одала је почаст трагично настрадалим жртвама на Железничкој станици због пада надстрешнице.
- Желим да и вечерас да искористим сопствену прилику да отпевам једну пему у част жртвама настрадалим у Новом Саду и да кроз ту песму, ја покажем заједно са вама и мој лични бол - рекла је дрхтавим гласом и емотивно фолк дива, а онда је кренула нумера "Пиле".
У наставку вечери Цеца је певала своје највеће хитове "Шта је то у твојим венама", "Јадна ти је моја моћ", "Мртво море", "Аутограм", Иди док си млад" и друге.
Подсетимо, Цеца се после осам година, вечерас 28. и синоћ 27. децембра вратила у новосадски Спенс који је распродала за свега неколико сати - чиме је поставила рекорд.
Препоручујемо
НЕ ПОСТОЈИ РАЗЛИКА: Још један доказ да песме Вики Миљковић немају рок трајања (ФОТО)
27. 02. 2026. у 21:20
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)