ЖЕЛИМ СА ВАМА ДА ПОКАЖЕМ И СВОЈ ЛИЧНИ БОЛ: Цеца дрхтавим гласом одржала говор на почетку спектакуларног концерта у Новом Саду (ФОТО)
НАЈВЕЋА балканска естрадно-музичка фолк звезда Светлана Цеца Ражнатовић одржала је вечерас велики и спектакуларни концерт у Новом Саду, у великој дворани "Спенс".
Фото: АТА имагес/А.А.
Светлана се на сцену појавила у црном свечаном оделу са шљокицама.
Фото: АТА имагес/А.А.
Цеца је на почетку концерта најавила песму "Пиле", коју је, како је рекла посветила жртвама трагедије у Новом Саду услед пада надстрешице на Железничкој станици.
- Желела бих вечерас да наше најискреније емоције и најдубље емоције кажемо кроз песму, речи некада нису довољне. Желим вечерас да искористим сопствену прилику да отпевам једну пему у част жртвама настрадалим у Новом Саду и да кроз ту песму, ја покажем заједно са вама и мој лични бол" - рекла је дрхтавим гласом и емотивно фолк дива.
Фото: АТА имагес/А.А.
Када су кренули први тактови, публика је почела да плаче, али и вришти уз овације:
- Цецо, ми те волимо - орило се крцатим "Спенсом".
Фото: АТА имагес/А.А.
Након тога, Цеца је наставила даље да пева, и то у патикама због удобности. Уз песму "Шта је то у твојим венама" публика је била у потпуном трансу. Како је неко ко је баш противник потпетица, поготову високих, Цеца је свој свечани стајлинг укомбиновала са патикама.
Фото: АТА имагес/А.А.
У питању су елегеантне патике марке "Адидас" са цирконима, које су изазвале велику пажњу свих оних који су могли да их уоче. Подсетимо, Цеца се после осам година, вечерас, 27. децембра вратила у новосадски Спенс који је распродала за свега неколико сати - чиме је поставила рекорд.
Препоручујемо
МОЈ САН ИЗ ДЕТИЊСТВА: Јелена Розга сумирала утиске са београдског концерта (ФОТО/ВИДЕО)
27. 12. 2024. у 15:50
ОВО САМ САЊАЛА: Јелена Розга поздравила публику емотивним речима (ФОТО/ВИДЕО)
26. 12. 2024. у 23:10
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)