СРПСКИ ГЛУМАЦ ДОЖИВЕО УДЕС: Хитно се огласио на друштвеним мрежама (ФОТО)
МЛАДИ глумац Александар Којић синоћ је доживео саобраћајну незгоду.
Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација
Након незгоде, глумац се огласио путем Инстаграма и саопштио да се због тога одлаже премијера представе "Лед", која је у режији Радоша Бајића.
- Драги сви, нажалост, морам да вас обавестим да је вечерашња премијера монодраме "Лед" отказана због синоћне саобраћајне несреће која ми се десила на ауто-путу Београд - Ниш. Кад се опоравим, обавестићу вас за нови датум. Хвала на разумевању... - навео је Александар Којић.
Фото: Инстаграм принтскрин/Александар Којић
Препоручујемо
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ПРИЈЕПОЉА: Тело мушкарца пронађено у преврнутом возилу
04. 12. 2024. у 09:38
ПОГИНУЛА ПРЕЛАЗЕЋИ УЛИЦУ: Саобраћајна несрећа у Будви, возач аутомобиле ухапшен
01. 12. 2024. у 11:18
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Зашто не треба говорити "прими моје саучешће"? Отац Предраг открива: "Не будите плитки"
"КАДА изјављујете саучешће не будите плитки..."
29. 04. 2026. у 12:35
Коментари (0)