МОЈ ПРВИ КОНЦЕРТ У ОВОМ ПРОСТОРУ: Аца Лукас започео највећу журку на Балкану (ФОТО)
ФОЛК звезда Аца Лукас одржао је солистички концерт у Плавој дворани Сава Центра, у којој је пре истог била премијера филма "Стравично", који је други део трилогије "Кафана на Балкану".
Фото Новости
Оно што је занимљиво јесте да је први и други део филма снимљен у исто време, а Аца је истакао да је ово његов први солистички концерт у Сава Центру, иако је у његовој каријери било њих - на Сајму, хали Пионир, у Арени и један на Маракани.
Лукас је концерт започео баладом "Мој живот", па би потом запевао хит "Нисам преживео", а након ње, ређали су се остале песме музичке звезде.
Атмосфера на концерту је била узаврела, а публика је са Лукасом певала од прве до последње нумере.
Препоручујемо
БРЕСКВИЦА ОСТАВИЛА ЉУДЕ БЕЗ ДАХА: Открила колико је тачно висока, без штиклица
19. 11. 2024. у 00:10
ГОРЕО ЛОНДОН: Драгана Мирковић ујединила регион у Уједињеном Краљевству (ФОТО)
18. 11. 2024. у 19:40
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)