ДРАМА У ЛАКТАШИМА: Један гост отказао у последњем моменту, а ево шта је Гоца Тржан рекла о Милици Павловић после концерта (ФОТО)
ПРЕД препуном двораном “Лакташи” регионална звезда Милица Павловић је у петак вече одржала четврти концерт у оквиру своје актуелне турнеје “Лав”. Сем што је публику распаметила хитовима, добром енергијом, костимима, сценским ефектима, пиротехником, посебна посластица су били и гости које је Милица позвала на свој концерт.
Фото: Никола Радишић/Лука Степановић
Павловићева је као првог госта публици представила свог колегу Небојшу Војводића са којим је отпевала хит песму “Славија”, да би затим удружила снаге и са Стефаном Ковачевићем, својим пријатељем из школске клупе, који је данас шеф њеног бенда, а са којим је запевала дует “Кидаш ме”.
Фото: Никола Радишић/Лука Степановић
Након завршеног трећег блока Милица је на сцену извела победника “Звезда Гранда”, Дарка Лазића, што је код публике изазвало право одушевљење и еуфорију.
Фото: Никола Радишић/Лука Степановић
Право изненађење је настало када се Милици на сцени придрузила поп звезда Гоца Тржан, са којом је заједно запевала песму “Стоперка”, а која је зстим додатно одушевила публику и када је запевала свој хит “Хаљина”.
Фото: Никола Радишић/Лука Степановић
Милица је у једном интервјуу недавно најавила да ће имати четири познате звезде, не рачунајући шефа њеног бенда, али је на крају на великој сцени угостила само три колеге. Како сазнајемо, један од гостију је одустао у последњем моменту, али Павловићева није желеа да открије о коме је реч, као ни разлоге његове одлуке.
Са друге стране, поп звезда Гоца Тржан је и путем свог профила на друштвеној мрежи Инстаграм открила своје утиске.
- Нисам могла ни да замислим да цу девојчици која је давних 2000-тих притрчала из публике, залетела се у мој загрљај са необузданом енергијом и великим топлим очима, бити гост на овако великом солистичком концерту, да ће ме овако најавити и да ћу ја бити узбуђена као и она ономад кад је била девојчица. Хвала ти лепа моја Милице, честитам на фантастицном успеху и на овом сјајном концерту. Навијам за тебе, за твоју необуздану енергију, за поштен приступ послу, професионалност, упорност, и за твоје, и даље, топле оћи. Гази напред пуном ногом, остани тако “девојчичаста” и интензивна. Хвала Бања Луци и Лакташима што су били сјајна публика. Живот је леп - написала је Гоца.
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)