ОБОРЕН РЕКОРД ХАЛЕ У РИЈЕЦИ: Овације за Драгану Мирковић (ФОТО)
НАКОН летње серије концерата на којој ју је видело више од пола милиона људи, фолк дива Драгана Мирковић наставила је турнеју "До последњег даха" концертом у Ријеци где је оборила рекорд посете.
Фото: Приватна архива
Дворана "Замет" била је мала да прими све оне који су желели да виде регионалну музичку звезду, па је немали број обожавалаца остао испред хале, јер су карте недељама унапред распродате.
Фото: Приватна архива
Они који су имали среће да на време дођу до улазница овацијама су дочекали Драгану која им је по обичају приредила музички спектакл за памћење.
Организатори концерта приредили су изненађење за публику у виду Драганине фигуре у природној величини поред које су посетиоци могли да се фотографишу а музичка звезда је и после концерта више од сат времена остала да се слика са фановима.
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)