25 GREATEST HITS: Неда Украден на Сајму књига са великим разлогом - "То су године упорности, труда и трајања" (ФОТО/ВИДЕО)

ПОП ДИВА Неда Украден појавила се данас на Сајму књига и то посебним поводом, иако је њена појава многе изненадила.

25 GREATEST HITS: Неда Украден на Сајму књига са великим разлогом - То су године упорности, труда и трајања (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Новости

Наиме, Неда је  на штанду Croatia records-а, потписивала плоче на којима су уврстили 25 њених највећих хитова.

Фото: Новости

Поп дива је том приликом за "Вечерње новости" искрено проговорила о каријери и свему што је прошла откако се појавила на јавној сцени.

- Дивно је видети ово издање мојих сабраних дела. Заиста сам сарађивала са дивним и успешним људима и поносна сам на то. Ово су невероватне композиције и невероватна дела. Нисам очекивала да ће хит бити песма "Не зови ме у поноћ", било је промашаја у тој процени штаће бити хит, а шта не. Многа деца су по мојим песмама добијали имена - говори Неда и наставља:

- Добрих текстописаца је све мање. После два месеца не знате ко шта пева, мало је ту све копирање, нема пуно оригинала, мислим да је то проблем. То је део те хиперпродукције. Најтеже је било сарађивати са Арсеном Дедићем, њему тада дуети нису били потребни. Једва смо га убедили, био је геније. Мишо Ковач је био тежак за сарадњу, такође.

Фото: Новости

Почетком септембра Croatia Records објавила је компилацију Нединих дуета "Само је небо изнад нас" представљену на овогодишњем CMC фестивалу у Водицама "25 Greatest Hits" с двадесет и пет највећих хитова ове истинске диве.

Фото: Новости

Хитови који су обиљежили њену преко 50 година дугу каријеру: “Зора је”, “Ниси ти био за мене”, “Дошло доба да се растајемо”, “Врати се с кишом”, “Очи твоје говоре”, дуети с врхунским кантауторима Кемалом Монтеном и Арсеном Дедићем, Владом Калмебером, Иваном Заком, Жељком Самарџићем те легендом забавне глазбе Мишом Ковачем, налазе се на двоструком винилу објављеном у склопу одличне едиције "25 Greatest Hits".

Фото: Новости

Неда је, видно расположена, потписивала плоче и фотографисала се са посетиоцима који су због ње данас посетили Сајам књига.

Фото: Новости

Велики интервју са Недом погледајте у видеу испод:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

МАКСИМАЛНИ НИВО УЗБУНЕ, СИСТЕМ ЈЕ ЗАКАЗАО: Мађар саопштио ужасну вест о ситуацији у Мађарској