МАЛИ ПРИНЦ ПОЗИВА БЕОГРАД НА ИЗУЗЕТНУ АВАНТУРУ У АДАПТАЦИЈИ BROADWAY ENTERTAINMENT GROUP (ФОТО)
АДАПТАЦИЈА класичне француске новеле Мали пинц (Le Petit Prince) која одузима дах биће представљена у београдском Сава Центру, од 20. до 22. фебруара 2025. године, у својој ексклузивној премијери поводом 80-ог рођендана књиге.
Фото Промо/Мали принц
Мали принц је иновативни позоришни спектакл који се одвија уживо на сцени и долази у Плаву дворану Сава Центра након распродате сезоне у Паризу, Дубаију, Сиднеју, Будимпешти, Прагу и последње успешне сезоне на Бродвеју у Њујорку.
Изузетно импресивна, величанствена представа заснована на многима омиљеној дечјој књизи Антоана де Сент Егзиперија (едиција Галимард из 1945. године), оживљава космички свет авијатичара изгубљеног у пустињи који сусреће Малог принца који је летео са једне планете на другу у потрази за овцом. Свеприсутни приповедач прати Малог принца на његовом путовању док упознаје многе величанствене ликове који хармонично комуницирају кроз плес, гестове и покрете.
Након 80 година од објављивања, Мали принц Антоана де Сент Егзиперија остаје једна од најпродаванијих и најпревођенијих књига икада. Преведена на преко 593 језика и дијалеката, продата је у око 200 милиона примерака широм света.
Награђивани креативни тим за Малог принца предводи редитељка и кореографкиња Ен Турније, уз адаптацију и корежију Криса Мурона, уз оригиналну музику Терија Трука, асистента кореографије Ноели Борделета, видео дизајн Мари Јумелин-а, костимографију Пеги Хаусет, дизајн осветљења Стефана Фрича, дизајн звука Тристана Вискологиса, видео пројекције Етинеа Баушарта-а, фризура и шминка Кармен Арбуес Миро и реквизити Аурелија Гандилхона.
Редитељка Ен Турније је рекла: „Одушевљени смо што наша компанија наставља светско путовање Малог принца до Београда. На свом путовању, Мали принц дели поруку човечанства са многим различитим људима и културама са којима се сусреће. Пресрећни смо што доносимо његову прича о пријатељству, усамљености, љубави и бризи за друге и нашу Планету!”
Доживите плејаду упечатљивих ликова и живописних костима. Ускочите у прави универзум плеса, музике, пројекција и акробација. Уроните у јединствену и иновативну међународну сценску продукцију која ће заробити ваше срце и пробудити машту. Уз ову прелепу адаптацију ванвременског класика сви ће се вратити у детињство!
Карте су од данас у продаји на tickets.rs/tour/the_little_prince_1743 i www.ddtickets.rs
Обезбедите своје место на време и уживајте у незаборавном спектаклу у продукцији Броадwаy Ентертаимент Групе која ће вас оставити без даха!
Више информација на: www.thelittleprincetour.com/serbia /
@TheLittlePrinceTour или на www.facebook.com/TheLittlePrinceTour
За више информација о Broadway Entertainment Групи посетите: www.broadwayentertainmentgroup.com
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Шта заправо значи текст песме "Бангаранга" којом је Дара победила на "Евровизији 2026"
17. 05. 2026. у 13:02
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)