ПОЗНАТЕ ДАМЕ ПРОШЕТАЛЕ ПИСТОМ: Ревија у West 65 Shopping Mall-у окупила врхунске домаће дизајнере (ФОТО)
НА гламурозном догађају у West 65 Shopping Mall-у, познате даме из света јавног живота прошетале су пистом, привлачећи пажњу љубитеља моде и медија.
Foto: Nikola Rudić
Ова модна ревија, која је окупила врхунске домаће дизајнере, обележила је отварање нове продавнице, која ће постати централно место за куповину луксузних креација.
Један од најистакнутијих момената вечери била је појава Николине Савковић, која је прошетала у софистицираној креацији бренда Sassy la femme, истичући женственост и елеганцију. Публика је са одушевљењем испратила и Теодору Драгићевић, која је носила модерну и савремену колекцију Јелене Ђукановић, доносећи дах урбаног гламура.
Креативност бренда Sans Voix дошла је до изражаја кроз раскошне моделе које је носила Кристина Игленџа, док је Кристина Стевановић у елегантним комадима Alle Design унела дозу софистициране једноставности на писту. Још један упечатљив тренутак ревије био је наступ Ане Илић, која је представила минималистичку естетику бренда Нада Кољеншић, наглашавајући суптилну елеганцију.
Ревија је наставила да импресионира публику креацијом JV Couture, коју је носила Маријана Злопаша, док је Милица Јовановић блистала у деликатним и промишљеним моделима Монике Димове. Тамара Галијано је пак понела оригиналне креације Мирне Нађ, демонстрирајући спој уметничког израза и луксуза.
Завршница ревије била је резервисана за неколико посебних тренутака, попут појаве Наташе Михајловић, чланице групе Фрајле, која је блистала у софистицираним моделима бренда Eve’s Collections. Затим је уследила Ања Радић, мис Србије, у гламурозној креацији из Olivera Belgrade, док је последња реч на писти припала Андреи Зебић, која је носила луксузне моделе бренда **Embesha**.
Отварање овог "open concept" стора пружа љубитељима моде прилику да открију и подрже најталентованије дизајнере из Србије и региона, обједињујући квалитет, креативност и ексклузивност. На овај начин, додатно се подстиче развој модне индустрије у Србији, истичући домаћи дизајн као симбол луксуза и стила.
Препоручујемо
МИЛИЦА ТОДОРОВИЋ ПРЕКИНУЛА ЋУТЊУ: Послала јавну поруку певачици и њеном мужу
26. 02. 2026. у 19:46
ПАМТИМО ЈЕ ИЗ ПОРОДИЧНОГ БАЛАГА: Ова глумица је сестра Ивице Дачића (ФОТО)
26. 02. 2026. у 17:38
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)