ПОСТАО ЈЕ МИЛИОНЕР: Вања Лакатош и Шаран Алегро имају цртани филм (ФОТО/ВИДЕО)
НАКОН успеха песама "Амин" и "Антонио Бандерас", Шаран Аллегро урадио је нумеру “Милионер” коју изводи певач Вања Лакатош.
Фото: Sharan concept
Песма је екранизована кроз анимацију цртаних ликова.
- Сама замисао је да песма у спот изађу из оквира сто нам се данас сервира, а Схаран је то обликовао на себи својствен нацин. По првим реакцијама и коментарима које добијам су одлицни, али видецемо како це бити на терену”– изјавио је Вања за "Вечерње новости".
Шаран је у споту Бог који прави звезду. У овој прици је то Вања. Анимација је рађена по њиховин ликовима како би било уверљивије.
БОНУС ВИДЕО:
У СЛАВУ МУЗИКЕ И ЉУБАВИ: "Зана" о каријери дугој четири деценије, круни успеха и о "Роштиљијади"
Препоручујемо
НАСТАВЉА ТРИЛОГИЈУ: Аца Лукас са "лоповом" иде у Љубљану (ФОТО/ВИДЕО)
13. 09. 2024. у 17:35
ЊИХ ЈЕ БАЛКАН ЧЕКАО: Теа Таировић и Азис направили праву катастрофу (ФОТО/ВИДЕО)
12. 09. 2024. у 21:55
ИРАН ЛАНСИРАО РАКЕТЕ СА БОЈЕВОМ ГЛАВОМ ОД ЈЕДНЕ ТОНЕ: Тврде да су погодили аеродром у срцу Тел Авива (ВИДЕО)
ИРАНСКИ Корпус исламске револуционарне гарде тврди да је јутрос лансирао балистичке ракете са експлозивним бојевим главама од једне тоне на аеродром Бен Гурион у Тел Авиву.
05. 03. 2026. у 13:12
РУТЕУ СТИГЛА ОШТРА ПОРУКА ЧЛАНИЦЕ НАТО: Ко каже да већина подржава ударе на Иран?
ШПАНСКА министарка одбране Маргарита Роблес оштро је данас одбацила тврдњу генералног секретара НАТО-а Марка Рутеа да постоји "широка подршка" чланица савеза рату који амерички председник Доналд Трамп води против Ирана.
05. 03. 2026. у 12:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)