"ЖЕНА МУ ПУШТА ЧОРБИНЕ ПЕСМЕ СВАКИ ДАН" Менаџер Боре Ђорђевића о тренутном здравственом стању рокера
ФРОНТМЕН групе "Рибља чорба" Бора Ђорђевић налази се у Клиничком центру у Љубљани. Пре неколико дана је интубиран и налази се на посебном одељењу, због чега су посете строго забрањене.
Фото: Новости, Профимедиа
Ипак, његовој жени Дубравки посете су дозвољене и нису ограничене, те због његовог стања има одобрење да с њим буде читав дан.
Менаџер рокера Бане Обрадовић огласио се за Курир и открио шта се тренутно дешава у Љубљани, али и какво је здравствено стање Ђорђевића.
- Бора је и даље на респиратору, интубиран, ево већ осам дана, у Клиничко-болничком центру Љубљана. На интензивној је нези, стање је стабилно. Лекари и медицинско особље, дају све од себе, пазе на Бору, како медицински, тако и по свим другим питањима, а љубазност је на врхунском нивоу - рекао је Бане за Курир.
- Супруга Дубравка обилази Бору сваки дан, пушта му песме Рибље чорбе, разне гласовне поруке подршке, које шаљу пријатељи, родбина и познате особе са естраде. Више пута му је пуштала песму која је отпевана на Маракани, на утакмици Црвене звезде, уз присуство и певање 45.000 људи. Сада у овим тренуцима Бори је потребан мир и време да се здравље поврати у жељено стање. Његови ближњи и сви који га волимо му шаљемо љубав и позитивну енергију, да успе у својој борби. Зато молимо све оне који га воле, све новинаре, а и оне које су му мање наклоњени, да поштују тренутак у коме се Бора налази.
Такође, Бориној породици је потребан мир да би истрајали, и били успешнији у овој борби. Породица се више неће оглашавати поводом његовог здравственог стања и желе мир, пре свега од новинара, који долазе на њихову кућну адресу. Многобројне колеге се јављају, дају подршку, као и пријатељи, медији, фанови... Хвала свима - додао је Обрадовић.
БОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо
ПЕВАЧИЦА О ТЕШКОМ ПЕРИОДУ И БОРБИ СА МЕНТАЛНИМ ЗДРАВЉЕМ: "Нисам видела излаз"
13. 03. 2026. у 08:47
ШМЕКЕР НА ОЦА: Син Влада Калембера - Дариан (19) пресликани тата (ФОТО)
13. 03. 2026. у 08:26
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)