ЧАРОБНО, ЧАРОБНО: Елма Синановић доласком и концертом довела атмосферу до усијања на "Роштиљијади" (ФОТО)

Д. Цакић

30. 08. 2024. у 22:47

ФОЛК ЗВЕЗДА Елма Синановић забављала је лесковчане на петој вечери 34. "Роштиљијаде".

ЧАРОБНО, ЧАРОБНО: Елма Синановић доласком и концертом довела атмосферу до усијања на Роштиљијади (ФОТО)

Фото: Новости

Концерт је започела хитом "Ах, туго, туго", а потом су ређале остале нумере музичке звезде.

- Нисам у Лесковцу први пут, али први пут на овој манифестацији. Заиста сам одушевљена гостопримством, јер то може само Југ Србије - истакла је Елма за "Вечерње новости" и додала:

- Нове песме се раде, али никуд не журим. Имам неколико њих у фиоци, али када буде време за излазак, биће, важно је да буде квалитетно - закључила нам је фолк звезда.

Фото: Новости

Tekst potpisa

Публика је пуна три сата певала са Елмом углас и одушевљења отишла својим кућама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

АУДИО БМ СЛУШНИ АПАРАТИ: Новогодишња чаролија звука