НОВА "ЛОТО ДЕВОЈКА": Марина Матијевић се повукла са малих екрана, а одмах је стигла њена замена, Јелена Тричковић

Новости онлајн

28. 08. 2024. у 18:45

ВОДИТЕЉКА Марина Матијевић у другом је стању, а од гледалаца се опростила у емисији уживо.

НОВА ЛОТО ДЕВОЈКА: Марина Матијевић се повукла са малих екрана, а одмах је стигла њена замена, Јелена Тричковић

Фото: Принтскрин Инстаграм/jelena__trickovic

Наиме, Марина одлази на трудничко боловање, а како сазнајемо, њој су већ нашли замену.

 

На место нове "Лото" девојке долази Јелена Тричковић. Иначе, Јелена већ пет година ради на Првој телевозији и до сада је водила временску прогнозу.

 

Нова "Лото" девојка својим изгледом никога не оставља равнодушним, а неретко на Инстаграму подели и по коју провокативну фотографију у купаћем костиму.

 

(БЛИЦ)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ТРАМП И АМЕРИ У ШОКУ! Ево шта је Иран затражио од њих