ВЕЧИТИ РОМАНТИК: Жељко Васић изазвао лавину емоција на сцени "Роштиљијаде" (ФОТО)
ВЕЧЕРАС је одржано друго вече 34. "Роштиљијаде", а исто, својим концертом је увеличао поп звезда Жељко Васић.
Фото Новости
Концерт је започео баладом "Вечити романтик", а затим су се низали поп хитови попут "Воли ме и не воли ме", "Зањиши куковима", "Када спаваш" и други.
- С обзиром на то да сам ја из Зајечара, слободно могу да кажем да је ово и мој крај, јер потичем из југоисточне Србије, а Лесковац ми је близу. Волим да дођем и ранијих година сам чешће долазио. Дружење са лесковачком публиком био је чист пуре поп - истакао је Жељко за "Вечерње новости".
Иначе, вечерашњи концерт на Роштиљијади био је донекле и уверита за Жељкову "Кафану", која ће бити у виду два велика концерта, 25. октобра у Нишу и 13. децембра у МТС дворани.
БОНУС ВИДЕО - РУСИ НА ПОЗИЦИЈИ: Виђени тенкови у Курској области
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)