НЕЗАУСТАВЉИВ И ИДЕ ДАЉЕ: Харис Џиновић оборио још један рекорд посете у Хрватској (ФОТО)
МЕСТО Нова Рача поред Бјеловара у Хрватској синоћ је било тесно да прими све оне који су желели да чују Хариса Џиновића, који овога лета својим концертима руши рекорде посете у региону.
Фото: Приватна архива
Једна од највећих звезда у историји музике Балкана био је специјални гост у склопу прославе празника Велике Госпе, а интересовање за његов концерт било је толико да је публика из окружења пристизала током читавог дана.
Фото: Приватна архива
Главни простор предвиђен за публику био је тесан да прими све љубитеље Харисових песама па је преко 16 хиљада људи.
Фото: Приватна архива
Према процени организатора, испунило централни трг али и околне улице, оборивши све досадашње рекорде посете, и уживало у бројним хитовима које је за њих извео легендарни уметник.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)