"ДИЈАМАНТИ БЕНД" НЕ ПИТАЈУ КОЛИКО КОШТА: Спремите се за нову свадбену химну (ФОТО)

ЈЕДАН од најпопуларнијих бендова на нашим просторима, "Дијаманти", како по свиркама, тако и по пројектима које често објављују, спремају нови хит И то не било какав, већ песму за свадбени плес.

ДИЈАМАНТИ БЕНД НЕ ПИТАЈУ КОЛИКО КОШТА: Спремите се за нову свадбену химну (ФОТО)

Фото: Приватна архива

Како кажу и сами чланови познатог састава нумера "Вечна жеља" је наменска за весеља, али је уједно и поклон њиховој публици.

- Песма је јако романтична, позитивна и ведра и спот прати тематику песме, тако да верујемо да ће се људима јако допасти. У споту смо обучени у белом, биће и млада у споту, као и плесачи који прате читаву причу.

Музичари истичу да објављују песму по песму са надом да ће ускоро и објавити свој ЦД, могуће пред неки солистички концерт.

Фото: Приватна архива

Такође, наводе да је бављење музиком доста 2скуп спорт", као и то да срећом они имају доста посла, па могу да приуште и високобуџетне спотове.

- Имамо буџет за све што радимо. Не хвалимо се, али имамо доста посла. За песме и спотове се мора одвајати новац и то стоји. Хвала Богу, можемо то да приуштимо и захвални смо нашој публици што то препознаје. Не питамо колико кошта добра песма, циљ нам је да публика буде задовољна.

"Дијаманти" бенд је познат да диже атмосферу и да сваки пут надмаши себе новим песмама, тако смо сигурни да ће се то догодити и овог пута.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!