МОЈ НАЧИН СЛОБОДЕ: Драгана Мићаловић запевала на чамцу у дуксу и бикинију пустила глас и одушевила све (ВИДЕО)
ДРАГАНА МИЋАЛОВИЋ важи за једну од најлепших наших глумица, а мало ко зна да је поред глуме она изузетно талентована за музику.
Фото: А. Крстовић - ПРВА/ПРОМО
Сада је Драгана објавила снимак који је одушевио све.
Фото: А. Крстовић - ПРВА/ПРОМО
Наиме, она је у дуску и доњем делу бикинија седела на гуменом чамцу и певала песму Оливера Драгојевића "Ти си мени све".
"Мој начин слободе и радости. Захвална", написала је она у опису снимка, а коментари су се само низали.
(БЛИЦ)
ЗАВРШЕН СУДБОНОСНИ САСТАНАК ОКО ГРЕНЛАНДА! Померен из Беле куће, трајао 50 минута, а о једној фотографији сви говоре (ФОТО)
ЗВАНИЧНИ састанак на високом нивоу око Гренланда, на којем су учествовали амерички потпредседник Џеј Ди Венс, амерички државни секретар Марко Рубио и министри спољних послова Данске и Гренланда, Ларс Локе Расмусен и Вивијан Моцфелт, завршен је након 50 минута.
14. 01. 2026. у 18:36
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)