КУВАРИЦА ПРОГОВОРИЛА О ЗДРАВКУ ЧОЛИЋУ: Открила и како се певач односи према особљу ресторана

Новости онлајн

23. 07. 2024. у 17:51

ПЕВАЧ је био редован гост једног познатог београдског ресторана

КУВАРИЦА ПРОГОВОРИЛА О ЗДРАВКУ ЧОЛИЋУ: Открила и како се певач односи према особљу ресторана

Фото: Д. Мишић

Здравко Чолић, легендарни певач, већ 57 година је на домаћој јавној сцени. О његовој приватности не зна се много.

Радећи у том ресторану куварица и блогерка Сандра скоро па свакодневно је спремала храну за певача.

Она се сада присетила тог времена и открила која су то омиљена јела Здравка Чолића била док је она радила.

Фото: Д. Миловановић

- Он је био наш редован гост и пре свега човек из народа, ведрог и раздраганог духа, увек предусретљив и насмејан. Кад год је долазио у ресторан, прво је одлазио у кухињу да почасти нас који ту радимо - рекла је она и открива шта Чола највише воли да једе.

- Увек је наручивао домаћа кувана јела која су тог дана била на менију ресторана. Волео је домаће лепиње и проје које сам ја месила. Често је долазио и са породицом и чак телефоном наручивао храну и долазио само како би је покупио - казала је Сандра.

Фото А. Керекеш

- Како је то био ресторан националне кухиње, није било модерних колача, али смо правили праву лењу питу, кремпите које су некада правиле наше баке, као и пите са орасима. Све је то јако волео - рекла је Сандра за Гранд Онлине.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ОБЕЛЕЖИЋЕ 2026. ГОДИНУ: Ко припада БЕТА генерацији?