РАЗВЕО СЕ ЏЕНАН ЛОНЧАРЕВИЋ: Певач са супругом Самиром потписао споразум

Новости онлајн

23. 07. 2024. у 14:48

КО бомба одјекнула је вест да се Џенан Лончаревић разводи након 25 година брака са Самиром.

РАЗВЕО СЕ ЏЕНАН ЛОНЧАРЕВИЋ: Певач са супругом Самиром потписао споразум

Фото: Анђела Станковић, Фејсбук принтскрин/Samira Lončarević

Певач Џенан Лончаревић развео се од супруге Самире. Папире за развод су, како "Курир" преноси, коначно потписали у петак 19. јула  и тиме званично ставили тачку на свој брак.

Подсетимо, они су у браку били чак 25 година, а након тога су у јавност испливали шок детаљи њиховог односа.

Фото: Анђела Станковић, Фејсбук принтскрин/Самира Лончаревић

Самира је тврдила да Џенан жели да је избаци из куће у Пријепољу.

- Једино тражим да се поштује закон у свему овоме, не тражим ништа више. Ипак сам радник тог суда, водим кривичну писарницу и знам како све иде. Тражим да се закажу предмети који су пре мене ако су хитни па мој. Да ли ће да буде сутра, прекосутра или за месец дана, само да иде по закону. Он и његов правни тим сада ургирају са свих страна да се то убрза. Највећи проблем је имовина, доживела сам да после 25 година брака хоће да ме избаци из куће. Ја бих одмах потписала захтев за развод брака, одмах, али је проблем имовина, зато што је све што је куповао стављао на име његове мајке. Сад је купио стан у Београду на име те жене, на њено име је ставио да ја не бих могла ништа да добијем. У томе је проблем - рекла је Самира за Телеграф.

Бонус видео

Ната одбила понуду за брак

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Стиже сезона Бика: Три хороскопска знака очекују велике промене