СЛАЂА АЛЕГРО СЕ ОБРАТИЛА СУПРУГУ: Хвала ти што те је донела поплава (ВИДЕО)

Новости онлајн

05. 07. 2024. у 18:45

ПЕВАЧИЦА Слађа Алегро прославила је 45 рођендан као и 25 година успешне музичке каријере у родном Обреновцу.

СЛАЂА АЛЕГРО СЕ ОБРАТИЛА СУПРУГУ: Хвала ти што те је донела поплава (ВИДЕО)

Фото: Дамир Дервишагић

Певачица је окупила чланове своје породице, пријатеље и сараднике у једном ресторану у Обреновцу, како би са њима прославила рођендан, али и 25 година музичке каријере. Како ред налаже певачица се обратила свим присутнима и захвалила се што су дошли да увеличају њено славље. 

Е, а онда је на ред дошао и њен супруг Зоран, са којим је у складном браку већ једну деценију. 

Фото: В. Данилов

- Срећна сам што ме је Бог наградио оваквим животним сапутником. Не морамо ништа једно друго ишта рећи, све је довољно речено. Толико различити, а толико исти. Имамо исте циљеве, исте жеље. И хвала ти за све. Кажем ти хвала ти што те донела поплава. Ја то кажем у шали, Зока је дошао када је била поплава и више никада није отишао - испричала је певачица. 

БОНУС ВИДЕО 

USKRS PROSLAVLJAMO UZ PESMU I MUZIKU | Sa zvezdama na ti | Br. 7 | Slađa Allegro

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)