УШЋЕ ЈЕ „КАРМИЧКО МЕСТО“ ГДЕ СЕ УВЕК ПОКАЖЕМ КАО ЈУНАК У ШОУ-БИЗНИСУ: „Новости“ са ЈК пет минута након спектакла на "Belgrade Music Week-у"
НАЈВЕЋИ фестивал регионалне поп музике „Belgrade Music Week“, у организацији SKYMUSIC, одржан је минулог викенда на београдском Ушћу и ове године је „оборио“ све рекорде посећености све три вечери. Огроман број људи се окупио на једном месту, а све три фестивалске ноћи пратило је више од 150.000 посетилаца.
Фото: АТА имагес/А.А.
Својим спектакуларним концертом, овогодишњи фестивал затворила је поп дива Јелена Карлеуша. Футуристучким наступом донела је будућност у престоницу, а као и увек, све је „распаметила“ стајлингом. Јелена је на себи понела боди у боји коже, којим је истакла никад бољу линију. Посебно упечатљив детаљ биле су муњице на њеним грудима, као и метални оклопи на њеним ногама. Ипак, овог пута ЈК се није одлучила за штикле, већ за патике са потпетицом, што је врло необично кад је она у питању.
Фото: АТА имагес/А.А.
Концерт је започела хитом са новог албума „Алфа“, „Karly bitch“, стојећи на џиновским коцкама.
- Добро вече, Београде, јесмо ли добро – обратила се Јелена публици на почетку наступа.
Фото: АТА имагес/А.А.
Потом су се ређале песме „Бенга“, „Блок“, „Елиен“, Луцифер“, затим и нумере са албума „Омега“, као што су „Абу Даби“, „Романе“, „XY“, али и Јеленини стари хитови попут „Жене воле дијманте“, „Само за твоје очи“, „Слатка мала“, „Со“ и многи други.
Фото: АТА имагес/А.А.
На крају концерта, одушевљена публика Јелени није дала да оде са бине. Фанови су јој бацали медведиће и руже на сцену, а након громогласног аплауза и овација, ЈК се још једном вратила на бину и поклонила публици.
- Хвала много, љубим вас – поручила је поп дива многобројној публици на Ушћу, на крају свог концерта.
Фото: АТА имагес/А.А.
Јеленини фанови наградили су је овацијама и громогласним аплаузом, а екипа „Новости“ сачекала ју је иза бине, како бисмо са њом први поделили утиске, након спектакла који је приредила на фестивалу „Belgrade Music Week“.
- Tоком концерта посматрала сам лица у публици, јер иначе то на својим наступима и радим, те ми је драго да моја музика поред добре енергије, људима ствара и осмехе на лица и волим када се људи добро забављају. Ушће је место кармичких догађаја, када је о мени реч, јер је ово место „Косово поље“ усред Београда, где се увек покажем као јунак у шоу-бизнису, а тако је било и сада.
Фото: АТА имагес/А.А.
Овако, пет минута после концерта, говори Јелена и додаје да је срећна што је и после 30 година, колико постоји, воле и старија и млађа публика.
- Дошло је до смена генерације, клинци воле свашта да бацају на сцену ових дана, али имала сам срећу да су ми бацали руже и медведиће – закључила нам је музичка звезда.
Фото: АТА имагес/А.А.
Следећи концерти у оквиру Јеленине турнеје заказани су на трговима широм Србије, за 5. јул у Инђији, као и за 7. јул у Пожаревцу.
Фото: АТА имагес/А.А.
Комплетан интервју са Јеленом, као и атмосферу са наступа, погледајте у видеу испод:
Препоручујемо
НАСТУП ЈК ЗА ПАМЋЕЊЕ: Највећи спектакл за крај Belgrade music wеек-а (ФОТО)
01. 07. 2024. у 01:09
BELGRADE MUSIC WEEK: Нући ватреним наступ одушевио Београђане (ФОТО)
30. 06. 2024. у 00:40
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)