НОВИ ШОКАНТАН ДЕТАЉ ИСТРАГЕ СМРТИ ЛЕГЕНДАРНОГ ЧЕНДЛЕРА: Полиција упала у кућу славне жене
ИСТРАГА око смрти легендарног глумца Метјуа Перија се наставља док се појављује нови шокантни траг. Позната личност је испитана од стране полиције.
Фото: Профимедиа
Амерички глумац Метју Пери који се прославио улогом Чендлера у култној серији "Пријатељи" изненада је преминуо у октобру 2023. у 54. години, када је пронађен у хидромасажној кади у својој кући, а портпарол патолога у Лос Анђелесу у својевремено рекао како је славни глумац преминуо од последица конзумирања кетамина и утапања.
Полиција је сада наводно испитала једну славну особу која би могла бити повезана с његовом смрћу.
Фото: Танјуг/АП
- У основи су били у лову на Метјуовог убицу - ексклузивно каже извор за In Touch, додајући да је жена приведена на испитивање.
- Она је сама по себи славна личност, а упознали су се на рехабилитацији. Постали су блиски пријатељи.
Идентитет жене нису открили.
Иако In Touch зна идентитет славне личности у питању, њено име неће бити откривено због осетљивости у истрази која је у току.
Токсиколошки извештај је показало да је Пери имао кетамин у телу, а нису га пронашли у његовом дому, па се покренула истрага да би се сазнало ко је глумцу дао лек који се користи за лечење депресије.
- Тешко је рећи која је била њена улога у свему томе, али она инсистира да нема ништа с тим. Полиција је сигурно морала знати нешто када су набавили налог и дошли. Претражили су њену собу и све им је предала - рекао је извор.
Жена коју полиција истражује ангажовала је адвокате и сарађивала је око свега. Наводно се шокирала када је видела полицију. Тврдила је да нема појма зашто су дошли код ње.
(Жена Блиц)
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ЏЕНИФЕР ЗАПЛАКАЛА ТОКОМ ИНТЕРВЈУА: Ми ћемо заувек ћемо бити породица (ВИДЕО)
07. 06. 2024. у 22:37
ПОЗНАТИ ГЛУМАЦ ЗАМЕРИО БАЈДЕНУ: Звао Белу кућу да се пожали, а све због његове супруге
07. 06. 2024. у 14:41
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)