ЈУБИЛАРНИ ДИВАН ДАН: Александра Младеновић прославила свој 30. рођендан (ФОТО)
ФОЛК ЗВЕЗДА Александра Младеновић данас слави 30. рођендан у једном луксузном ресторану у Београду.
Фото: Новости
За ову посебу прилику, одрађена је и специјална декорација. На улазу се налазе велики аранжмани цвећа, као и свеће у стаклу, а све је у бело-златним тоновима.
Фото: Новости
Дугачка црна хаљина, са прорезом у пределу деколтеа, савршено је истакла њену грађу. Тоалета је отворена и у пределу леђа, па се чини да више тога открива него покрива.
Фото: Новости
Александра је истакла да у наредној деценији живота очекује много тога.
Бројне званице које су својом доласком увеличале Александрино славље су: Јелена Костов, Катарина Грујић, Вања Мијатовић, Надица Адемов, Дарко Лазић, Ана Севић, и многи други.
Препоручујемо
НЕОБИЧНА СЛУЧАЈНОСТ: Како су "Џули" и "Џули" пронашле пут једно до другог (ФОТО)
03. 06. 2024. у 17:22
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)