БОРИЛИ СМО СЕ ДА ТИ БУДЕ БОЉЕ: Јована Типшин сломљена од туге, огласила се потресном поруком - „Нека те Бог прими у Царство небеско"

Новости онлајн

29. 05. 2024. у 23:55

ЈОВАНА ТИПШИН огласила се на својим мрежама сломљена од туге збпг губитка који је на њу оставио велику празнину.

БОРИЛИ СМО СЕ ДА ТИ БУДЕ БОЉЕ: Јована Типшин сломљена од туге, огласила се потресном поруком - „Нека те Бог прими у Царство небеско

Фото: Притнскрин Јутјуб/Emisija Premijera

Она је објавила слику са потресним текстом у коме је истакла како се осећа након борбе да сачува живот драгом бићу.

Фото: М. Лабудовић

– Хвала ти што си био ту 12 година са мном. Душо моја, радости, моја безусловна љубави. Био си са мном и у добру и у тузи. Волим те. Господ Бог да те прими у Царство небеско. Гими, тешко ми је. Два месеца смо се лавовски борили да ти буде боље али нисмо успели радости моја– истакла је Типшинова уз слику са псом који је преминуо.

Подсећамо, певачица је пре три године остала без мајке, када је снагу пронашла у вери.

– Са годинама некако осетиш да те Бог чува, увек је присутан, никад ниси сам… Мени је вера смисао живота, све је пролазно, али човек треба да тежи ка вечности где нема боли и патње. Треба да верујемо. Кад ми људи кажу: „Јована пуно верујеш“, кажем да, јер ја знам да Бог постоји и то тачно осетите по многим ситуацијама – објаснила је Јована својевремено за Гранд и додала:

– Моја мајка се упокојила и ја сам мислила да то никад нећу преживети, али ето, Бог вам да снагу. Мислим да је моја мајка сад негде у рају и да каже: „Она моја ћерка је била у праву“, пошто ја стално кадим кућу, стално молитве– закљулила је Типшинова.

(ГРАНД)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!

"РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ" Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!