УМРО ТОНИ МОНТАНО: Чувени музичар преминуо у 62. години живота
ЧУВЕНИ музичар Тони Монтано преминуо је данас у 62. години живота.
Фото: Танјуг/З.Жестић
Дана 22.05.2024. године, Авала радио везом јавља да је преминуо Миљковић Велибор познатији као Тони Монтано.
- Упућена патрола на лицу места затекла Миљковић Снежану, сестру од стрица преминулог Миљковић Велибора иначе естрадног уметника познатијег под уметничким именом Тони Монтано, која је изјавила да им се није јављао на телефон и да није отварао врата стана, где су ангажовали бравара који је отворио стан, где је у фотељи затечено беживотно тело поменутог Велибора. На лице места изашла екипа СХМП која је констатовала смрт. Увиђајна екипа извршила увиђај и запечатила стан. Нема трагова насилне смрти. Тело возилом санитета превежено на ИСМ - наводи се између осталог у саопштењу.
(Курир)
Препоручујемо
СВИ ДОБИТНИЦИ ГРЕМИ НАГРАДА 2026: Од најбоље песме до признања за животно дело
02. 02. 2026. у 09:07
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)