БИЛО МИ ЈЕ ТЕШКО КАДА САМ У ЕМИСИЈАМА БИЛА НАСМЕЈАНА: Драгана Мирковић о најтежем периоду који је иза ње - "Они су моја снага"
ДРАГАНА МИРКОВИЋ ставила је тачку на брак са бизнисменом Тонијем Бијелићем, са којим је добила двоје деце - сина Марка и ћерку Мануелу.
Фото Новости
Након тешког периода, она је и те како посвећена својој каријери, а недавно је одржала концерту загребачкој Арени.
Фото: Дејан Милићевић
Њу су из публике подржавали син и ћерка, а певачица је и проговорила о својим наследницима, који су јој велика снага. Драгана је овим поводом открила и да се током тешког периода увек трудила да делује срећно у јавности.
- Марко и Мануела су били на мом концерту, Мануела је раније отишла за Беч јер има обавеза. Марко је са мном, чека ме. Били су са мном и на концерту у Италији, па су ме одвели у Венецију. Њихова подршка ми значи све на свету, увек кажем да су Марко и Мануела па моји фанови моја највећа снага. Са њима могу све, када ми је било најтеже, а више није, стварно ми је било јако јако тешко када сам на свим концертима и у свим емисијама била насмејана и срећна - рекла је Драгана и додала:
Фото: Горан Јовановић
- Диван је осећај бити окружен људима који те воле, ту првенствено мислим на своју децу. Када видим како ме публика гледа видим да имају чисту љубав према мени. То је неописиво увек кажем да сам благословена што имам толико љубави. То је оно што ми даје да будем срећна и увек спремна и за неке тешке тренутке, да их пребродим уз дивну енергију јер само тако може да се преброди. Ја сам заиста срећна Жена - рекла је Драгана.
(ЕКСТРА ФМ)
БОНУС ВИДЕО:
ВЕРУЈЕМ У ЧУДА | Ускршњи "Новости" интервју | Тара Милутиновић
Препоручујемо
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)