ТОНИ ИЗНЕНАДИО СВЕ НОВОМ ОБЈАВОМ: Поделио фотографију из дворца у касне сате, сви се питају само једно

В.Н.
В.Н.

06. 04. 2024. у 08:27

ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић након 24 године се разводи од супруга Тонија Бијелића, а папире за развод брака је увелико поднела.

ТОНИ ИЗНЕНАДИО СВЕ НОВОМ ОБЈАВОМ: Поделио фотографију из дворца у касне сате, сви се питају само једно

Фото: АТА имагес

Драгана се поводом развода оглашавала, а с друге стране, Тони још увек није открио своју страну приче.

Певачица је остала да живи у луксузном дворцу у Бечу, а сада је Тони све изненадио објавом баш одатле.

Фото: Инстаграм

Наиме, Тони је на свом Инстаграм профилу објавио фотографију баш из овог луксузног здања и то у касне сате, а многи су се запитали да ли се сусрео са Драганом, пише Блиц.

Како наводе поједини домаћи медији, разлог Тонијевог доласка у породични дом јесте покушај да се помири са Драганом.

БОНУС ВИДЕО:РАДЕ ЋОСИЋ Симпатији се нисам свиђао зато сам је гурнуо У ШАХТ!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Штекаре! Сандра Африка жестоко о фудбалерима - Ни 50 евра да изваде за песму