СЛАЂАНА МИЛОШЕВИЋ ЈЕ ИМАЛА ТЕШКУ БОЛЕСТ: Одустала је од лечења - па се окренула кинеској медицини
ПЕВАЧИЦА Слађана Милошевић преминула је у Земунској болници, а прошле године је хитно хоспитализована због лошег здравственог стања, о чему се нашироко причало.
Слађана Милошевић стиже у Трећи основни суд / Фото АТА Images
Она је била позната по томе да ретко даје интервјуе и ретко се појављује у јавности, али недавно је, након дуже паузе, причала о приватном животу, али првенствено о свом здравственом стању.
- Од напуштања болнице и лечења које је са краћим прекидима трајало две године, моје здравље је и даље угрожено - рекла тада је Слађана.
- Болест коју има носи назив Сјегренов синдром. Њена симптоматологија и начин лечења и даље су непознати многим докторима. Често је своде на поједностављени имунолошки поремећај, а она је у ствари смртоносна. Нажалост, болест је веома тешка, са бројним имунолошким променама. Напада све телесне системе. Једино кинеска традиционална медицина може помоћи, јер од раних дана третира човека као јединствену целину. У западној медицини једино психосоматика има такав приступ. Човек је јединство тела и психе и само тако се може лечити - рекла је певачица, која је потом открила због чега је на сопствену одговорност напустила болницу.
- Нисам могла да се извучем из замке болести. Није ми одговарало то што после две године није било никаквог помака у лечењу и што сам се изнова враћала у болницу - испричала је тада Слађана.
(Стил)
Препоручујемо
КЕМАЛОВА ЋЕРКА: "Са оцем неке ствари решавам преко суда - немамо ништа заједничко"
13. 03. 2026. у 07:19
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)