АЦО ПЕЈОВИЋ СЛАВИ 52. РОЂЕНДАН У ДУБАИЈУ: Пола естраде на његовом весељу
АЦО ПЕЈОВИЋ ће 18. априла прославити свој 52. рођендан са српским џет-сетом у Дубаију.
Фото: Зоран Илић
Заказао је велики солистички концерт у овој далекој арапској земљи, а своје ВИП карте већ су обезбедили познати водитељи, глумци, фудбалери...
Фото: Новости
- Интересовање за Ацин наступ је огромно! У Дубаију има доста Срба, као и Пејовићевих фанова из целе бивше Југославије. Сви га обожавају и желе да дођу на његов наступ, а посебно због чињенице да он тог дана прославља рођендан. Нисам ни знао колико фанова из свих крајева има док нисам договорио овај наступ - рекао је Ђорђе Пешић. Како је још открио, поред наших људи који живе и раде у Дубаију, захтеве за ВИП карте и сепарее највише је добио од наших јавних личности.
Фото: Новости
Доста певача, глумаца, фудбалера и водитеља доћи ће на Пејовићев наступ. Неки планирају годишњи одмор баш тада, а неки долазе специјално због рођенданског концерта. Сви су они његови добри пријатељи, па су пожелели да тог дана буду са њим. Верујем да могу да га слушају у Србији кад год пожеле, али наступ у Дубаију је нешто потпуно друго. Очекује се око 2.000 људи. Биће врхунска расвета, лед екрани, озвучење, а клуб у којем ће наступити један је од највећих и најгламурознијих у овом граду. Са Ацом ће допутовати и цео његов бенд са пратећим вокалима, тако да ће се о овом концерту сигурно дуго причати - рекао је Ђорђе, одбијајући да каже која су то све позната имена резервисала место. Ипак, шушка се да су Каја Остојић и Катарина Грујић само нека од њих.
Фото: Новости
- Ја сам већ наступала у Дубаију у организацији крајем прошле године и то је био најбољи наступ у мојој каријери! Не бих пропустила Пејовићев ни за живу главу - рекла је Каја Остојић.
(ИНФОРМЕР)
БОНУС ВИДЕО:
ЗНАЊЕ И ОБРАЗОВАЊЕ ВАМ НИКО НЕ МОЖЕ ОДУЗЕТИ | "Новости" интервју | Неда Украден
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)