ОСЕЋАМ СЕ ЈАКО ДОБРО, САСВИМ САМ ЗДРАВ: Бора Ђорђевић се опоравио, рокер запевао из свег гласа
ФРОНТМЕН "Рибље чорбе" Бора Ђорђевић се дефинитивно опоравио и најавио је да наставља са наступима пуном паром.
Фото: АТА имагес
Бора се огласио на Инстаграм налогу рок групе и ставио тачку на спекулације које су кружиле о његовом јако лошем здравственом стању, након што је имао здравствених проблема крајем проишле године због којих је мора да откаже наступе.
Фото: АТА имагес
-Ја ћу да певам – запевао је Бора Ђорђевић у насјновијем видео снимку и показао да је са његовим гласом све у најбољем реду, а потом додао, а и његовом псу Лари пријало је певачево расположење:
-Наравно да ћу да певам. И Лара пева. Осећам се јако добро, сасвим сам здрав. Видимо се и у Трнави у Словачкој, и у Брежицама и у Љубљани. Рибља чорба долази и воли вас.
Подсетимо, Бори је крајем децембра било озбиљно нарушено здравкље, због чега је бенд морао да откаже наступ за дочек Нове године у Бору као и велики концерт у Нишу.
Фото: Зоран Јовановић Мачак
Вођа Рибље чорбе је наиме тада зарадио озбиљан грип, а пошто је иначе имао проблема са једним озбиљним хроничним обољењем дисајних органа, лекари су у страху од компликација забранили било какве наступе.
Бора је мировао неко време и сада је опорављен и чио спремна за нове наступе, а први ће бити у словачком граду Трнава где наступају заједно са фолкером Ацом Пејовићем.
(ГРАНД)
БОНУС ВИДЕО:
ПОСВЕЋЕНОСТ ЈЕ КЉУЧ УСПЕХА | Божићни "Новости" интервју | Вики Миљковић
Препоручујемо
ЕЛМА СИНАНОВИЋ: Подржавам млађе колеге, на естради има места за све (ВИДЕО)
31. 01. 2024. у 20:40
ПАД МИ ЈЕ ЗНАЧИО ДА КРЕНЕМ ДАЉЕ: Барбара Бобак о почецима каријере (ФОТО/ВИДЕО)
30. 01. 2024. у 23:05
МАЈА БЕРОВИЋ О ЕСТРАДИ: Цецу много волим, иста је и на сцени и приватно (ФОТО/ВИДЕО)
30. 01. 2024. у 22:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)