РАДА МАНОЈЛОВИЋ О ПОНИЖЕЊИМА КОЈА ЈЕ ДОЖИВЕЛА: Ниподаштавали је и на бензинским пумпама, оно што су јој радили- шокира
РАДМИЛА РАДА МАНОЈЛОВИЋ признала је да се на почетку каријете сусретала са предсрасудама и прозивкама, те да је због аутомобила који је возила била предмет подсмеха.
Фото: Новости
Рада је, наиме, у емисији открила да је дуго била мета подсмеха људи јер је девет година возила обичан аутомобил, који није био скуп.
Фото: Принтскрин Јутјуб/Rada Manojlovic
- Мени се народ подсмевао. Ја сам девет година возила ауто ''пежо 207''. И то не певачи, него људи који раде на бензинској пумпи, у продавници... Ја станем да наточим гориво и кажу ми: ''Па ти још возиш ту бициклу''. Колико пута су ми рекли на царини: ''Па ти још ниси променила ауто''. Извини, молим те, што бих ја мењала ауто који ми никад није стао и одвезе ме од тачке А до тачке Б сасвим регуларно? Али не изгледа како треба - причала је певачица, па наставила:
Фото: В. Данилов
- Кад сам променила ауто, онда је оно с магарца на коња - у ''ренџа''. Е онда кажу: ''Види је ова бахата!'' Тако да заиста не треба да се било коме правдате, буквално ћу ако хоћу само листић да ставим, као Ева! Ако се мени то ради и ништа нећу никоме да објашњавам - рекла је једном приликом Рада емисији, а причала је и о Милану Станковићу.
(емисија "Магазин ИН")
БОНУС ВИДЕО:
ПОСВЕЋЕНОСТ ЈЕ КЉУЧ УСПЕХА | Божићни "Новости" интервју | Вики Миљковић
Препоручујемо
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)