ПРИПРЕМЕ ЗА КОНЦЕРТЕ: Драгана Мирковић "срушила" све рекорде (ФОТО/ВИДЕО)

Душан Цакић

21. 01. 2024. у 08:05

ФОЛК ЗВЕЗДА Драгана Мирковић синоћ је у оквиру своје турнеје "До последњег даха" одржала велики наступ у Швајцарској - у граду Дитикон.

ПРИПРЕМЕ ЗА КОНЦЕРТЕ: Драгана Мирковић срушила све рекорде (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Новости

Драгана још једном је потврдила да је један од најпопуларнијих уметника у региону оборивши рекорд посете у овом граду у Швајцарској.

још једном је потврдила да је један од најпопуларнијих уметника у региону оборивши рекорд посете.

Током синоћњег концерта фолк дива је фанове подсетила на њене велике хитове као што су "Плачи земљо", "Последње вече", "Мили, мили" и многи други.

Фанови су скандирали њено име и поздравили су је огромним аплаузом, те нема сумње да се Драганина публика добро провела и да ће овај концерт дуго памтити.

 

БОНУС ВИДЕО:

НАЈЛЕПШЕ ЈЕ ДАРОВАТИ ЉУБАВ | Новогодишњи "Новости" интервју | Лепа Брена

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.

06. 12. 2025. у 10:31

Коментари (0)

СИМБОЛ ВРЕДНОСТИ: ВИП Инвестиционо Злато 25 година помаже клијентима да осигурају своју финансијску стабилност