АЛЕКСАНДРА МЛАДЕНОВИЋ О БОЛНОМ ТРЕНУТКУ У КАРИЈЕРИ: Доживела сам то док сам имала здравствени проблем

Новости онлајн

21. 12. 2023. у 22:55

АЛЕКСАНДРА МЛАДЕНОВИЋ оголила је душу и проговорила о негативним коментарима.

АЛЕКСАНДРА МЛАДЕНОВИЋ О БОЛНОМ ТРЕНУТКУ У КАРИЈЕРИ: Доживела сам то док сам имала здравствени проблем

Фото: АТА имагес

Много јавних личности доживело је сајбер насиље, али мало је оних који су о томе отворено говорили.

Фото: Новости

-Ја сам раније читала коментаре и баш су ме погађали док нисам сазрела и научила да не треба да ме занима. Доживела сам сајбер насиље, доживела сам то док сам имала здравствени проблем. Проживљавала сам то тешко, али ме више не погађа- истакла је Младеновићева, а потом додала:

Фото: Новости

-Сада не читам коментаре, али и када их видим будем у фазону „Супер друже“. Неко ми је написао нешто увредљиво, па сам му рекла да њему не може ни хирург да помогне. Имам ја те моменте када одговорим.

Фото: Новости

Ипак, како и сама каже, након неколико година проведених на естради Александра је научила важну лекцију те је данас, осуде и мишљења других људи, не занимају ни најмање.

-Сада ми је све то забавно, не вређа ме и не погађа. Научила сам да не треба да читам све то. Али људи имају предрасуде. Они мисле да ми познати не идемо у wц, да не спавамо, да не једемо. Сви смо ми људи, били познати или не. Мада тужно ми је и жалосно што по нама увек иду дрвље и камење, а у ствари ми смо ту да певамо и увесељавамо народ. Радимо најлепши посао! Не треба ми ништа да коментаришемо већ само да певамо. Не можеш да удовољаваш људима- поручила је Александра.

(Пинк)

БОНУС ВИДЕО:

"НОВОСТИ" ИНТЕРВЈУ: Аца Регина открио све о сарадњи са Филхармонијом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена