ТИЈАНА ДАПЧЕВИЋ ОТКРИЛА КАКО БЕРЕ ПАРЕ: Имамо дрво испред зграде, доле 20, горе 50 евра, на врху љубичасте
БАШ као попут већине колега, ни Тијана Дапчевић не живи само од певања.
Фото: Новости
Певачица је на велико изненађење многих, недавно покренула приватни бизнис са супругом Миланом.
Фото: Јутјуб принтскрин/RTS Pesma Evrovizije - Zvanični kanal
На имању у близини српске престонице, Тијанин супруг се бави узгојем специјалне врсте турског ораха, а ни певачица се не либи да засуче рукаве.
-Можеш да идеш да млатиш орахе, па то они лепо падну, а онда ти не треба она машина за трешење коју си платио много пара. Онда све то иде у машину за сушење, тако да је добро имати плантажу– објаснила је за Тијана.
Фото ATA Images
Међутим, од када су упловили у нови бизнис многи мисле да Тијаина породица „млати“ лову, али истина је мало другачија.
-То су предрасуде и људи живе у заблуди да ми певачи и људи који се баве јавним послом имамо дрво испред зграде где су доле 20 евра, мало више су по 50, а на врху су љубичасте. Они мисле да ми беремо те паре, значи то су само заблуде- рекла је за Гранд, а потом се дотакла и своје примарне професије:
–Кажу, лако је вама ви певате, јесте, то је најлепши део кад изађете на сцену и певате, ја сам благословена што радим тај посао.
(Гранд)
БОНУС ВИДЕО:
"НОВОСТИ" ИНТЕРВЈУ: Аца Регина открио све о сарадњи са Филхармонијом
Препоручујемо
РА ТА ТА: Наташа Аксентијевић на мукама због комшије, нашег младог певача (ФОТО/ВИДЕО)
12. 12. 2023. у 18:40
МОЈ ПУТ: Иван Милинковић дао свој музички печат београдској публици (ФОТО/ВИДЕО)
11. 12. 2023. у 21:30
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)