НИЈЕ ПРОЦЕНИЛА КВАЛИТЕТ: Хит Секе Алексић требало је да пева - Јована Типшин
ЈОВАНА ТИПШИН је задовољна својом каријером, али сматра да је могла да буде успешнија да јој нису други "саплитали" ноге.
Фото: Притнскрин Јутјуб/Emisija Premijera
Јована Типшин је искрено говорила о каријери. Открила је да је песма "Да сам мушко" коју пева Сека Алексић требало да буде њена, али да ју је одбила јер није умела да је процени да ли ће постати хит.
Фото: М. Лабудовић
-Мени је Браја нудио ту песму, ја сам прочитала текст и некако нисам пронашла себе у њој и одбила сам га. Не кајем се за то што сам одбила песму, јер мислим да није требало ја то да снимим, већ Сека. Чула сам и да је неким великим звездама жао што нису снимиле неке моје песме- изјавила је певачица једном приликом пред медијима, па додала да у је неке колеге саботирале у стварању каријере:
-Мислим да су ме минирали индиректно, директно нису. Индиректно јесу, и то много њих. Ја сам се сама борила кроз своју каријеру. Нисам имала никога да ме гура, али хвала Богу, Бог је велики, дао ми је глас и дао ми је да будем вредна, радна, ту упорност ми је дао и то што имам у сарадњи са свима, ја сам са свима у добрим односима.
Фото: Новости
Јована је изјавила да се не дружи са колегама са естраде и да таква пријатељства нису могућа и да права не постоје.
(Република)
БОНУС ВИДЕО:
"НОВОСТИ" ИНТЕРВЈУ: Аца Регина открио све о сарадњи са Филхармонијом
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)