ДОСТА ЈЕ ПЕВАЧА СУМЊИВОГ КВАЛИТЕТА: Снежана Ђуришић снимила нову песму и открила шта се дешава на весељима
16. 11. 2023. у 23:40
СНЕЖАНА ЂУРИШИЋ изненадила је недавно публику када је најавила да ће ускоро обрадовати публику новом песмом.
Повезане вести
НАГРАДА КАО ДОКАЗ ДА РАДИТЕ ПОШТЕНО И ИСКРЕНО: Снежана Ђуришић о одликовању Сретењским орденом и Златној медаљи за заслуге (ФОТО)
ЗВЕЗДА народне музике Снежана Ђуришић одржала је конференцију за новинаре поводом предстојећих концерата 24. и 25. марта, а уједно се дотакла и актуелних тема
20. 02. 2026. у 14:54
ПОСТОЈИ НЕКО ДРУШТВО КОЈЕ НЕ ВОЛИ: Снежана Ђуришић одговорила Хрватима који су се бунили јер је певала српске песме у Загребу (ФОТО)
ЗВЕЗДА народне музике Снежана Ђуришић одржала је конференцију за новинаре поводом предстојећих концерата 24. и 25. марта, а уједно се дотакла и актуелних тема, пре свега ситуације са сином који је брутално претучен.
20. 02. 2026. у 14:41
ТО ЋЕ БИТИ ТРАДИЦИЈА, ПА ЕТО СЛЕДЕЋЕ ГОДИНЕ: Снежана Ђуришић открила зашто је отказала учешће на концерту посвећеном Шабану Шаулићу (ФОТО)
ЗВЕЗДА народне музике Снежана Ђуришић пре три дана отказала је учешће на концерту у част Шабана Шаулића, пошто је доживела стравичан стрес након вести да јој је син Марко Гвозденовић претучен.
20. 02. 2026. у 14:32
ПРЕТУКЛИ СУ ГА ДО ТЕ МЕРЕ ДА ЈЕ ЗАГЛАВИО БОЛНИЦУ: Снежана Ђуришић о пребијању њеног сина: "Нико нема право никога да злоставља" (ФОТО)
ЗВЕЗДА народне музике Снежана Ђуришић одржаће солистички концерт у Београду у МТС дворани 24. марта.
20. 02. 2026. у 14:24
МАРКО ЈЕ СТАБИЛНО, ОПОРАВЉА СЕ: Прво појављивање Снежане Ђуришић у јавности након што јој је син брутално претучен (ФОТО)
ЗВЕЗДА народне музике Снежана Ђуришић појавила се у јавности први пут након што је њен син Марко Гвозденовић 15. фебруара, брутално претучен у стану на Врачару.
20. 02. 2026. у 14:12
Најновије из рубрике
уживоПЗЕ 2026: Редослед такмичара и колико су чланови жирија плаћени - "масна" свота
ВЕЛИКО финале фестивала "Песма за Евровизију" - време је да сазнамо ко ће представљати Србију на 70. јубиларној "Евровизији" која се ове године од 12. до 16. маја одржава у аустријском Бечу. Пренос дешавања из студија у Кошутњаку можете пратити у нашем блогу.
28. 02. 2026. у 20:25 >> 20:38
НА ПУТ ЗБОГ СМРТИ: Чеда и Кос напустили Србију - отишли на сахрану
ЧЕДОМИР Јовановић и Александар Кос хитно су отпутовали у Босну и Херцеговину након што је политичарев близак пријатељ доживео велики породични губитак. Данас је у родној Дубици сахрањен његов теча, а бол због опроштаја окупила је породицу и најближе у тишини и достојанству.
28. 02. 2026. у 20:35
ОЖЕНИО СЕ ПОЗНАТИ ВОЗАЧ ФОРМУЛЕ 1: Након интимног венчања уследо потез који је чуо цео Монако (ВИДЕО)
ЗВЕЗДА Формуле 1 Шарл Леклер оженио се данас инфлуенсерком и историчарком уметности, Александром Сен Мле, у Монаку.
28. 02. 2026. у 19:47
О ЧЕМУ ЗАПРАВО ПЕВА "АНДРОМЕДА"? Хрватска песма за Евровизију која је уздрмала регион
ПЕСМА која ће ове године представљати Хрватску на "Евровизији 2026" носи назив "Андромеда", изводи је хрватска етно-поп група Лелек, а аутор је српска певачица Зорја.
28. 02. 2026. у 18:30 >> 19:46
БАКА ПРАСЕ У ЛОШЕМ СТАЊУ: "Не могу да дођем себи!"
ЈУТЈУБЕР Богдан Илић, познатији као Бака Прасе, недавно је изјавио да озбиљно размишља о пресељењу на Малту након паљења аутомобила и страха за безбедност својих најближих.
28. 02. 2026. у 19:25
Коментари (0)