БЕОГРАД НА МАПИ СВЕТСКИХ ЗВЕЗДА: Брајан Адамс отвора сезону спектакуларних концерата у домаћој престоници, шушка се о још једном изненађењу?
ДОК се Београд припрема за два спектакла које ће приредити Rammstein у мају 2024. на Ушћу и наступ Еда Ширана у августу, домаћу престоницу очекује још једно незаборавно искуство – концерт Брајана Адамс 12. децембра у Штарк Арени у организацији Skymusic-а.
Фото: Steven Stanley
Београд се полако враћа на мапу најпознатијих светских концертних дестинација, а Адамс је засигурно један од кључних извођача који ће то и потврдити. Како важи за једног од најбољих live извођача данашњице, његов повратак у српску престоницу обележиће не само вокална виртуозност, већ и аутентична рок атмосфера која ће испунити Арену и пружити незапамћено искуство љубитељима аутентичног гитарског звука.
Престоница ће бити сведок невероватне продукције, узбудљиве атмосфере и ванвременских нумера које су обликовале многе генерације. И док се шушка о специјалном изненађењу које Адамс припрема за публику током ове турнеје, остаје нам да се у наредних месец дана подсетимо антологијских песама попут „Summer of '69“, “It’s Only Love”, „Run to You“, „Cuts like a knife“, „Everything I do I do it for you“ и многих других.
Улазнице су доступне путем сајта efinity.rs, преко бесплатне апликације eFinity, у ТЦ Рајићева (први спрат) и на благајни Штарк Арене.
"РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ" Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)